Adı Soyadı * :
Web Adresi * :
Telefon * :
e-Posta * :
Mesajınız * :


Ziyaretci Defterine Kaydet
  yavuz şener -   Tem 29 2017 12:06AM
NTV radyoda müzeyle ilgili yayını 25.7.2017 günü tesadüfen dinledim. aklımda kaldığı kadarıyla internetten bulup çıkarmaya çalıştım. Ankara Beypazarı olduğu anlaşıldı. yerinde görmeyi çok isterim. Gapı gıcırtınız eksik olmasın. Her daim şen galın... (Havza&Bodrum)
  Osman Yücel Aysun -   Haz 24 2017 11:01PM
Merhaba , benim yaklaşık 95 yaşında dedemden kalan Denizlinin Çal ilçesinde bir evim var. Bu evin restorasyonunu yaptım ,burayı sadece köye ait bir müze olmasın diye hep düşünürken sizi tanıdım. Bu konuda görüşüp gerekirse birlikte bir proje geliştirmekten yanayım. Selamlar....
  YEŞİM KANLIOĞLU -   May 13 2013 3:21PM
HARİKA BİR YER.AKLIMA GELDİKÇE RESİMLERİNİZE BAKIYORUM.EMİNİM BAHARDA AYRI BİR GÜZELLİKTEDİR.
  barış topal -   Nis 28 2013 9:22PM
bugün çocuklarım ve eşim ile ankara gezimizin ikinci gününde uğradım beypazarına. yaşayan müze tüm ailem ve benim için unutulmaz bir deneyim oldu.bize bu güzel anları yaşatan müze ekibine çok teşekkür ediyorum.ilerleyen zamanlarda muhakkak yeniden ziyaret edeceğim.
  Duygu ÇETİNER -   Tem 1 2012 2:46AM
Bugün yani dün, nereden estiyse aklıma Beypazarına geldim. Oldum olası eski evlerin hastasıyım. O evlerin kesinlikle yaşadığına ve ruhları olduğuna inanırım. Belki de binalar bu kıskançlıkla göğe yükseliyorlar. Ama demirin betonun içindeki soğukluk onlara güzellik katamıyor. Gezdiğim zaman müzenin güzellikleri ve çalışanların o sımsıcak halleri bu evlerin gerçekten yaşadığına beni bir kez daha inandırdı. O konakta kalasım geldi.... Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler....Sevgiler.